Google Haritalar sayesinde teknoloji çağında aradığımız her şeyi anında arama sonuçlarında üst sırada bulabiliyor, yorum ve fotoğraflar sayesinde hizmet alacağımız yada hizmet sağlayacağımız insanlara çok daha detaylı bilgiler aktarabiliyoruz. İşletmenizin Google haritalara yapacağınız bir kayıt ile daha kolay ve hızlı şekilde bulunmasını ve müşteri kazanarak daha fazla insana ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Buda Lokal SEO optimizasyonu ile işletmenizin Google haritasının en üstünde olmasını sağlayabilirseniz daha fazla müşteri ve daha fazla kazanç elde etmenizi sağlar. Firmanızı Google map’e ekleyerek daha fazla potansiyel müşterilerinize ulaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Google Haritalar, bu bölgedeki en popüler konum ve harita hizmetidir. Google Haritalar, işletmeler ve müşterilere ulaşmak için vazgeçilmez hale geldi. İşletmeniz için Google Haritalar hizmetlerini kullanarak müşteri trafiğinizi ve verimliliğinizi artıracaksınız. Google Haritalar harita abonelik hizmetlerinde konumunuzu ne kadar erken yapılandırırsanız o kadar kazançlı hale gelirsiniz . Google Harita Kayıt Hizmeti, Google haritaları genellikle müşterilerin iş potansiyellerini tanıtarak işletmeleri bulmalarına yardımcı olur.

Google Haritaları kullanarak müşterilerinizin işletmenizle ilgili çalışma saatleri, adres bilgileri, web sitesi ve iş yeri fotoğrafları gibi çeşitli bilgilere erişmesini sağlarsınız. Google Harita Kayıt Hizmeti, İşletmenizi Google haritalar abonelik hizmetine kaydettirerek, müşterilerinizin çalışacak bir yer, işiniz bulmakta herhangi bir sorun yaşamadan sizinle kolayca iletişim kurmasını sağlıyoruz. Özellikle lokasyon belirterek navigasyon servisleri ile müşterilerinize ulaşma imkânı sağlar.

 

Harita Eklemenin Faydaları

• Yeni potansiyel müşterileriniz olur

• Akıllı telefon ile bulmak kolay olur

• Fırsatlar, işletmenizle ilgili aramalarda görünür

• Adresi açıklamanıza gerek yok. İşletme adresiniz, telefonunuz, web siteniz ve fotoğrafınız görüntülenir.

• İşletmenize en yakın müşterilere ulaşabilirsiniz

• Tüm konuşlandırıcılara kayıt yapabilme.

• İşletmenizi her alanda rakiplerinizden ayırıyorsunuz.

• İşletmenizin marka değeri artar.